Nasza oferta
Kontakt
FHU „REWES”
ul. Rzeszowska 120d
39-200 Dębica
tel./fax (014) 6827 186
kom. 0 602 746 092
e-mail:
rewes@rewes.pl

 

O firmie

FHU REWES powstała w 1996 r. jako firma motoryzacyjna. Założycielem i właścicielem jest Seweryn Misa. Początkowo firma zajmowała się montażem systemów zabezpieczeń samochodowych. Od 1999 roku prowadzimy działalność w zakresie sprzedaży i montażu szyb samochodowych. Ponadto świadczymy usługi w zakresie naprawy drobnych uszkodzeń szyb, przyciemniania, montażu szyberdachów oraz haków holowniczych.
Od samego początku poprzez ciągłe inwestycje w magazyn ,narzędzia, środki transportu i szkolenie personelu doskonalimy poziom świadczonych usług.
Firma Rewes zlokalizowana jest w Dębicy, a zasięgiem swojej działalności obejmuje województwa podkarpackie i małopolskie. Wieloletnie doświadczenie oraz duże możliwości związane z solidnym zapleczem technicznym powodują, iż jesteśmy w stanie rozwiązać większość problemów Klienta związanych z naszą branżą. Gwarantujemy fachową i szybką obsługę na najwyższym poziomie i najniższe ceny. Doświadczony, profesjonalny i wyszkolony zespół pracowników, doskonałe techniczne i logistyczne wyposażenie, fachowa wiedza i bardzo szeroka oferta towarowa - to nasze atuty. Dzięki nim świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Posiadamy szeroki asortyment szyb czołowych, bocznych i tylnych. Oferujemy szyby do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Produkty, które oddajemy w Państwa ręce pochodzą od najlepszych producentów szyb samochodowych na świecie m.in. Sekurit, Pilkington, Guardian.

  wróć
 
Obsługujemy klientów z następujących powiatów: Dębica, Mielec, Jasło, Kolbuszowa, Tarnów
Mapa serwisu powered by ateon CMS v 2.4 copyright (c) 2004-2009  Atirius Soft - Dębica